Strona Główna  |  Materiały do pobrania |  Mapa strony |  Kontakt

Szkolenia / Warsztaty

Uczymy się całe życie – to oczywiście banał, i jak większość banałów, jest tak prawdziwy, jak samo życie.

Według słownika języka Polskiego „NAUKA” to ogół wiedzy ludzkiej ułożonej w system zagadnień. Według WIKIPEDII – autonomiczna część kultury, służąca wyjaśnieniu funkcjonowania świata.

A dla mnie nauka – to codzienność. Bez niej - dzień byłby stracony. I dotyczy to wszelkiej możliwej ludzkiej aktywności. Począwszy od popularno-naukowych ciekawostek, poprzez nowy przepis na ciasto, aż po tę część, która interesuje mnie najbardziej.

„Uczymy się uczyć” Mela Silbermana, „Metody prowadzenia szkoleń” Agnieszki Kozak i Marioli Łaguny, „Metody aktywizujące w szkoleniach” Mela Silbermana i inne książki o tej tematyce – to lektury, do których chętnie wracam.

Po to, żeby prowadzone przeze mnie szkolenia i warsztaty były coraz ciekawsze i coraz bogatsze.

Właściwie moje szkolenia i warsztaty przeplatają się ze sobą. Nie prowadzę szkoleń opartych wyłącznie na wykładzie. Zawsze poparte są ćwiczeniami. Trudno także wyobrazić sobie warsztaty bez odrobiny chociaż wyjaśnień. Dlatego też obydwie te formy przenikają się wzajemnie, z obopólną korzyścią (o czym świadczą opinie uczestników), zamykając różnice w proporcjach między teorią a praktyką.

A wszystko dla nauki...