Strona Główna  |  Materiały do pobrania |  Mapa strony |  Kontakt

Warsztaty Kreatywnego Pisania dla gimnazjalistów w Żurominie

22-23 listopada 2016  |  Żuromin

W dniach 28.03.2017 r. do 29.03.2017 r. miałam niewątpliwą przyjemność - już po raz któryś zresztą - prowadzić warsztaty pisarskie dla żuromińskiej młodzieży. Panie z Powiatowo-Miejskiej Biblioteki Publicznej jak zawsze spisały się na medal pod względem organizacji, a moja satysfakcja była tym większa, że młodzież bardzo aktywne uczestniczyła w zajęciach. Powstało kilka ciekawych prac, niektóre z przeznaczeniem na ogólnopolski konkurs literacki.

Kolejne spotkanie jest zaplanowane jako kulminacja całego cyklu warsztatów kreatywnego pisania i odbędzie się w dniach 06.06.2017 r. - 07.06.2017 r.

Serdeczne podziękowania dla Pana Jacka Lewandowskiego, właściciela Pizzerii„KURANT", który w ramach poczęstunku ufundował poczęstunek dla uczestników kursu.

Przy tak zwanej "okazji" ogłosiliśmy konkurs na opowiadanie dla gimnazjalistów z powiatu żuromińskiego. Ogromnie jestem ciekawa ich prac - poprzedni konkurs pokazał, że warto pisać i uczyć się pisania. Żywię nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Dziękuję pięknie, organizatorom i uczestnikom!

http://www.radio7.pl/article.php?id=9447

Fotorelacja