Strona Główna  |  Materiały do pobrania |  Mapa strony |  Kontakt

Nie ma wdzięczniejszego audytorium niż dzieci. I bardziej wymagającego.

Kiedy zaprzyjaźniona Przedszkolanka poprosiła mnie, abym dzieciom w przedszkolu czytała napisane przez siebie bajki - w pierwszej chwili przestraszyłam się.

"Dzieci nie będą udawały, że im się podoba, jeśli się będą nudzić" - myślałam. I bałam się.

Odważyłam się jednak, i już teraz wiem, że dzieci się nie nudzą, kiedy czytam im "Przygody Pana Parasola". Przedszkolaki pokazały mi, które miejsca należy dopracować, ale też przekonały mnie, że te bajki warte są czytania. Kiedy pytają mnie, wieszając się na rękawie - "Kiedy pani przyjdzie znowu?" - wiem, że warto.

Gwiezdne marzenia

Tytuł: "Gwiezdne marzenia"data wydania: 25.06.2017

Wyjątkowa, pięknie zilustrowana książka, która powstała z myślą o dzieciach chorych
i opuszczonych.
Nad powstaniem książki dla dzieci „Gwiezdne marzenia” przez dziewięć miesięcy pracowało ponad sto osób. Co ważne: WSZYSCY pracowali za darmo. W końcu to książka charytatywna!
Uroczysta Premiera książki charytatywnej dla dzieci „Gwiezdne marzenia” odbyła się 25 czerwca 2017 w Studio Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.
Książka w pierwszej kolejności zostanie przekazana do szpitali i Rodzinnych Domów Dziecka, następnie do hospicjów i domów dziecka. W następnej kolejności otrzymają ją darczyńcy, którzy wpłacili pieniądze na druk książki (w akcji na portalu Wspieram.to).
Od września książka będzie dostępna w sprzedaży - dochód wesprze akcje charytatywne na Siepomaga.pl.
Bo marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia. Szczególnie te gwiezdne!
http://sofijka.pl/ksiazka-charytatywna/

Więcej o książce
Wydawnictwo
Sofijka

ISBN: 978-83-943830-503
EAN: 9788394383053
rok wydania: 2017
oprawa twarda
stron: 164


Przygody Pana Parasola

Tytuł: "Przygody Pana Parasola"data wydania: 2011 (data przybliżona)

Czteroletni Aluś znajduje porzucony parasol i czyni go swoim przyjacielem. Od tego dnia Pan Parasol towarzyszy chłopcu w codziennych przygodach.
"Przygody Pana Parasola" Agnieszki Lis, to krótkie, radosne historyjki dla przedszkolaków. Każda z nich przedstawia dobre wartości, ma pozytywny przekaz i budujące zakończenie. Bajka w przyjazny i zrozumiały sposób tłumaczy przedszkolakom różne, istotne dla nich problemy: potrzebę dzielenia się z innymi, pierwsze samodzielne kroki (pójście do przedszkola), sukcesy i porażki w kontaktach z rówieśnikami, a także narodziny rodzeństwa. Czytana dziecku, może być również mini poradnikiem dla rodziców i dziadków, pomagającym w codziennych kontaktach z maluchem.

Więcej o książce
Recenzje
Fragment
Wydawnictwo
"Drzewo Laurowe" Lemańscy

okładka: miękka
ISBN 978-83-62468-29-4
liczba stron: 83

pdfŚciągnij
PDF

Wydawnictwo Drzewo Laurowe