Witraże

Autor: Agnieszka Lis


Wydawca:

Data premiery:

Liczba stron:

Numer ISBN:

Czwarta Strona

2022

307

978-83-67176-51-4


Dwanaście lat od pamiętnego lata i wyjazdu na Lanzarotte ponownie zaglądamy do życia Agaty, Darka, Kacpra, Julity, Zbyszka, Luizy, Sandry oraz Patrycji. Choć w życiu każdego z nich zaszły duże zmiany, nie zmieniło się jedno – łącząca ich przyjaźń oraz to, że mogą zawsze na siebie liczyć.

Julita próbuje pogodzić opiekę nad nastoletnimi bliźniaczkami z wymagającą, nową pracą. Bliźniaczki ze wszystkich sił starają się zainteresować mieszkańców domu zasadami życia w stylu eko. Zapracowana kobieta może jednak liczyć na wsparcie Agaty, która niedawno sprzedała swoją firmę.

Chociaż relacje matki i córki nie zawsze należą do najłatwiejszych, Patrycja przekona się, że zawsze może liczyć na swoją matkę Sandrę. Z jej wsparciem stawia kolejne śmiałe kroki jak młoda mama i próbuje pogodzić tę rolę z walką o siebie samą i własne szczęście.

Wielkie zmiany zajdą również w życiu Kacpra i Sylwii. Niespodziewanie i ich życie nabierze nowych barw!

Powieść „Witraże” doceni każda czytelniczka, która poszukuje książki o codziennym życiu, rozterkach, ale i wyjątkowej sile przyjaźni. W każdym z bohaterów odkryjesz nowego przyjaciela na dobre i na złe. Książka będzie również idealnym prezentem dla mamy, babci i każdej dojrzałej czytelniczki.

Marzenia są najważniejsze.
Nieważne, co myślą o nich inni.
Jeśli mam ochotę marzyć, mam siłę spełniać marzenia.

Agnieszka Lis – Pocztówki

logo
Agnieszka Lis