Audiobooki

CZERWONY – zdumiewająca opowieść o manipulacji…

Dwudziestosześcioletnia Marcelina ma szczególny dar – postrzega świat kolorami. Według niej każdy człowiek ma aurę, którą dziewczyna nie tylko widzi, ale także rozumie.

Czy ktoś próbuje nią manipulować?

Czerwony

2024

Danuta od lat związana jest z rodziną Arkadiusza i Barbary. Kobieta ma skomplikowaną historię. Młodzieńcze ideały szybko prysły, a prawdziwe życie okazało się brutalne. Zawsze jednak wierzyła w magię Bożego Narodzenia. To przecież czas, w którym mogą zdarzyć się cuda… I każdego roku ta magia działa.

W każdym rozdziale Agnieszka Lis udowadnia nam, że nigdy, nigdy nie należy się poddawać!

Magiczny czas

2023

Testament  – gdy śmierć okazuje się zarzewiem kłótni…

Bożena, twarda i przebojowa dziennikarka reprezentująca lokalne media, zarówno radiowe jak i drukowane, kocha kawę i szpilki, a do tego ma niezwykły dar. Znajduje tematy tam, gdzie nikt by się ich nie spodziewał. Jednym słowem, wścibia nos nie tam, gdzie powinna.

Testament

2023

Ukrainka  – bo każdy zasługuje na miłość i szansę na lepsze, bezpieczne życie.

Agnieszka Lis maluje bardzo realistyczny obraz rzeczywistości. udowadnia, że każdy zasługuje na miłość i szanse na lepsze, a przede wszystkim bezpieczne życie.

Ukrainka

2023

Niebieski – zdumiewająca opowieść o sile przeznaczenia.

Agnieszka Lis udowadnia, że znakomicie włada literackim warsztatem i potrafi wykorzystać go w każdym gatunku.

Niebieski

2023

Marcepanowa miłość

2022

Gdy nie wiesz, gdzie szukać pomocy. Gdy wydaje ci się, że na świecie nie ma już światła. Gdy wszyscy wokół nie widzą rozwiązania… okazuje się, że jest w Tobie siła, która umożliwia pozornie niemożliwe.

Agnieszka Lis po doskonale przyjętych „Pozorach” oraz „Guzikach”, kolejny raz udowadnia, że po mistrzowsku potrafi zaglądać do wnętrza ludzkiej duszy.

Szczęściarze

2022

W grupie wieloletnich przyjaciół mnóstwo się dzieje. Rodziny Arkadiusza i Klemensa od zawsze spędzają razem Wigilię, nie inaczej ma być w tym roku. Nie obędzie się jednak bez komplikacji…

Pojawiają się nowe postacie. Czy wszystkie mają dobre intencje? I czy na pewno dla każdego znajdzie się miejsce przy wigilijnym stole?

Kawiarnia pełna marzeń

2021

Miłość ma nieskończenie wiele wymiarów. I są ludzie, którzy potrafią wszystko zrozumieć. Jak Jaromira. Leczy zranione dusze rozmową z morzem.. i znalezionymi Guzikami.

Gdy nie potrafisz znaleźć ważnych odpowiedzi, gdy życie oszałamiająco pędzi, gdy kłopoty cię przerastają – zatrzymaj się nad morzem. Może wsłuchasz się w jego mistyczny szum? Być może jego pierwotna siła rozsupła twoje kłopoty…

Guziki

2021

Kontynuacja świątecznego Zapachu goździków. Zaprzyjaźnieni bohaterowie wyruszą tym razem do klimatycznego Zakopanego. Pojadą wszyscy, ale… czy wszyscy wrócą?

Blask choinki

2020

Plejada bohaterów przechodzi przed oczami Czytelnika. Wśród przedświątecznego pośpiechu, mniej ważnych i całkiem poważnych spraw okazuje się, że najważniejsi są… ludzie. Więzi rodzinne i przyjacielskie sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem!

Zapach goździków

2020

Jutro będzie normalni

Małgosia jest cicha i spokojna. A jej życie – nie. Czy uda jej się pokonać przeciwności losu i spełnić marzenie o białym domku? Na kogo będzie mogła liczyć w najtrudniejszych chwilach?

Jutro będzie normalnie

2020

Maja i Adam to małżeńska para idealna. Żadnych kłótni ani problemów finansowych, wszyscy zazdrościli im takiego życia i takiej miłości. Czy naprawdę? Istnieją związki idealne?

Samotność we dwoje

2020

Śpieszymy się. Biegniemy, bo życie od nas tego wymaga. A gdy coś boli? Bagatelizujemy. A potem…

Karuzela

2020

Pozytywka

Słodko-gorzka opowieść o marzeniach, które potrafią się spełniać w zaskakujący sposób. O samotności pośród ludzi, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać. Wreszcie o stracie, która wyzwala najgorsze instynkty, ale też wielką siłę.

Pozytywka

2020

Podróż pełna pożądania właśnie się rozpoczęła.

Jak wiele można zaryzykować, by poczuć smak spełnienia? Czy z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu?

Pikantna powieść psychologiczna. Albo psychologiczna powieść z rozbudowanymi scenami erotycznymi. Dzieje się…

Przebudzona

2020

Pocztówki

Agnieszka Lis w swojej „wakacyjnej” powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. To opowieść o tym, że każdy z nas zakłada maski, z konieczności bądź wyboru. Czy w czasie egzotycznych wakacji da się poszukać prawdy o samym sobie?

Pocztówki

2019

Marzenia są najważniejsze.
Nieważne, co myślą o nich inni.
Jeśli mam ochotę marzyć, mam siłę spełniać marzenia.

Agnieszka Lis – Pocztówki

Agnieszka Lis