Książki

Plejada bohaterów, każdy ze swoimi wadami, przechodzi przed oczami czytelnika. Wśród przedświątecznych spraw, codziennej gonitwy i poważnych problemów okazuje się, że więzi międzyludzkie, rodzinne i przyjacielskie – są najważniejsze.

Pocztówki

Agnieszka Lis w swojej „wakacyjnej” powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. To opowieść o tym, że każdy z nas zakłada maski, z konieczności bądź wyboru. Czy w czasie egzotycznych wakacji da się poszukać prawdy o samym sobie?

Pocztówki

2019

Muzyka mojej duszy

Muzyka twojej duszy to wzruszająca opowieść o trudnej sztuce wyborów. O dążeniu do perfekcji, która nie zawsze okazuje się tym, czego pragniemy.

Pełne humoru i ciepła opowiadania o przygodach obdarzonego niezwykłą wyobraźnią sześcioletniego Alka i jego magicznego przyjaciela Pana Parasola.

hustawka

To opowieść o trzech pokoleniach kobiet, na pozór zupełnie różnych, a jednak połączonych wspólnymi doświadczeniami i rodzinną miłością. Czy uda im się przetrwać trudne chwile? Czy popełnione błędy da się cofnąć?

Huśtawka

2018

Dialogowa forma ale w linearnej konstrukcji, element zaskoczenia niemal na każdej stronie i oczywiście nieszablonowe zakończenie sprawiają, że od książki nie sposób się oderwać.

Latawce

2018

Karuzela to niezwykła opowieść o walce z okrutną chorobą. Pełna ciepła i subtelnego humoru. To nie tylko historia Renaty, ale także całej jej rodziny, która w obliczu tragedii jednoczy się na nowo. Są bowiem sytuacje, w których człowiek nie może być sam.

Karuzela

2017

Jutro będzie normalni

Życie Małgosi dalekie jest od ideału. Jak i pozostałe bohaterki bestsellerowych powieści Agnieszki Lis to prawdziwa kobieta, której życie nie jest usłane różami.

Samotność we dwoje to opowieść o oddalaniu się od siebie. Emocje Mai i Adama buzują, a przyszłość przynosi kolejne niespodzianki. Czy potrafią się jeszcze odnaleźć?

Pozytywka

Pozytywka to słodko-gorzka opowieść o marzeniach, które potrafią się spełniać w zaskakujący sposób. O samotności pośród ludzi, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać. Wreszcie o stracie, która wyzwala najgorsze instynkty, ale też wielką siłę.

Pozytywka

2016

Marzenia są najważniejsze.
Nieważne, co myślą o nich inni.
Jeśli mam ochotę marzyć, mam siłę spełniać marzenia.

Agnieszka Lis – Pocztówki

logo